ES aicina pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par ”Brexit”

Komentāri
ES aicina pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par ”Brexit”
FOTO: LETA

Tuvojoties gada beigām, Eiropas Savienības (ES) līderi ceturtdien paredzētajā samitā aicinās pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no bloka.

Samitā, kurā nepiedalīsies Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja, ES līderi nāks klajā ar paziņojumu, ka ir gatavi sākt sarunas, tiklīdz Meja iedarbinās Lisabonas līguma 50. pantu, kas regulē izstāšanos no ES.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līderi arī atkārtoti apstiprinās paziņojumu, ka Lielbritānija nevar gaidīt piekļuvi Eiropas vienotajam tirgum, nesaglabājot ES pilsoņu pārvietošanās brīvību.

Pēc 50. panta iedarbināšanas Briselei un Londonai būs divi gadi, lai vienotos par izstāšanās noteikumiem. Šo termiņu var pagarināt, ja tam piekritīs visas 28 dalībvalstis.

Lielbritānijas premjere iepriekš atklājusi, ka izstāšanās procedūru gatavojas iedarbināt līdz nākamā gada marta beigām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl