ES aicina pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par ”Brexit”

Komentāri
ES aicina pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par ”Brexit”
FOTO: LETA

Tuvojoties gada beigām, Eiropas Savienības (ES) līderi ceturtdien paredzētajā samitā aicinās pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no bloka.

Samitā, kurā nepiedalīsies Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja, ES līderi nāks klajā ar paziņojumu, ka ir gatavi sākt sarunas, tiklīdz Meja iedarbinās Lisabonas līguma 50. pantu, kas regulē izstāšanos no ES.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līderi arī atkārtoti apstiprinās paziņojumu, ka Lielbritānija nevar gaidīt piekļuvi Eiropas vienotajam tirgum, nesaglabājot ES pilsoņu pārvietošanās brīvību.

Pēc 50. panta iedarbināšanas Briselei un Londonai būs divi gadi, lai vienotos par izstāšanās noteikumiem. Šo termiņu var pagarināt, ja tam piekritīs visas 28 dalībvalstis.

Lielbritānijas premjere iepriekš atklājusi, ka izstāšanās procedūru gatavojas iedarbināt līdz nākamā gada marta beigām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl