Komentāri
EP komiteja noraida Ungārijas kandidātu komisāra amatam
FOTO: SCANPIX

Eiropas Parlamenta (EP) Izglītības un kultūras komiteja pirmdien noraidījusi Ungārijas izvirzīto kandidātu uz izglītības, kultūras, jaunatnes un pilsonības lietu komisāra amatu Tiboru Navračiču.

Tomēr likumdevēji nolēma, ka viņš ir pietiekami kvalificēts, lai ietilptu Eiropas Komisijā (EK), tikai citā lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komitejas lēmums, visticamāk, nozīmē, ka tiks mainīts amats, kuram nominēts Navračičs, proti, no tā tiks izslēgta pilsonības lietu daļa, vēsta ziņu aģentūra AFP.

Navračičs ir pirmais kandidāts, kurš noraidīts uzklausīšanā nominētajam amatam.

EP komitejas vērtē kandidāta zināšanas un kompetenci piešķirtajā atbildības jomā, un pēc visu komisāru intervijām EP būs jālemj, vai atbalstīt EK sastāvu kopumā. Lai gan EP var balsot tikai par visu EK sastāvu kopumā, negatīvs vērtējums par kādu kandidātu var novest pie šī kandidāta atsaukšanas un aizvietošanas ar citu.

Plānots, ka EP par jauno EK balsos 22.oktobrī plenārsesijā Strasbūrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl