Komentāri
Emocionāli foto: bēgļu bērnu Ziemassvētki Francijas ostas pilsētā Kalē
FOTO: SCANPIX

Francijas ostas pilsēta Kalē kļuvusi par vienu no simboliem pašreizējai Eiropas bēgļu krīzei. Patvēruma meklētāju nometnē dzīvo aptuveni 1500 bēgļu. Viņi mitinās teltīs, dzīves apstākļi tur ir neapskaužami, tādos arī aizvadīti Ziemassvētki. 

Par spīti dzīves apstākļiem, bērnu acīs redzams smaids. Kamēr citi bērni rotā eglītes un atver ilgi gaidītās dāvanas, patvēruma meklētāju bērni rotaļājas, lēkājot pa peļķēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalē patvēruma meklētāju nometnē uzturas galvenokārt bēgļi no Afganistānas, Sīrijas un Irākas.

Jau vēstīts, ka Eiropā šogad ieradušies jau vairāk nekā viens miljons bēgļu, bet vēl 3600 patvēruma meklētāju ceļā uz Eiropu miruši, liecina jaunākā ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas publiskotā informācija.

Saspringtākā situācija izveidojusies Grieķijā un Itālijā, kur ikdienas, šķērsojot Vidusjūru, ierodas tūkstošiem patvēruma meklētāju.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl