Komentāri
Elektoru kolēģija apstiprina Trampa uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās

ASV elektoru kolēģija apstiprinājusi Donalda Trampa ievēlēšanu par 45. ASV prezidentu.

Donalds Tramps pārvarējis nepieciešamo 270 elektoru barjeru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elektori pirmdien pulcējās visos 50 štatos un Kolumbijas apgabalā, nododot savu balsi par prezidenta un viceprezidenta amata kandidātiem.

Prezidenta vēlēšanās Tramps ieguva 306, bet Klintone – 232 elektoru balsis, lai uzvarētu  – kandidātam ir jāsaņem vismaz  – 270.

Jāpiebilst, ka ļoti retos gadījumos elektori balso pretēji savu vēlētāju gribai un līdz šim kolēģijas balsojums nekad nav mainījis prezidenta vēlēšanu iznākumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl