Komentāri
Eksperts: Putins pusgada laikā varētu sarīkot iebrukumu Ukrainā
FOTO: SCANPIX

Ukraina ir pārvērtusies Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam par līdzekli varas noturēšanai, un tāpēc viņš pusgada laikā varētu sarīkot iebrukumu Ukrainā, paziņojis Kijevas Armijas pētījumu, demilitarizācijas un atbruņošanās centra direktors Valentīns Badraks.

“Putins saprot, ka valsts ekonomika ilgi neizturēs, un tad viņš nevarēs palielināt militāro potenciālu. Putins gatavojas karam, jo saprot, ka jautājums ar Ukrainu viņam ir jāatrisina pusgada laikā. Pretējā gadījumā Putina režīms pārstās pastāvēt,” preses konferencē Kijevā pavēstīja Badraks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī akcentēja, ka arvien vairāk domājošu cilvēku Krievijā saprot, ka Putins ir ievilcis valsti strupceļā. “Viņi ir dabūjuši kulturālas dzīves blokādi, kā arī zaudējuši iespēju pašrealizēties,” norādīja Badraks.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

Ukrainas, Francijas, Vācijas un Krievijas līderi 12. februārī sarunās Minskā vienojās par karaspēka un smagās tehnikas atvilkšanu, kā arī par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, sākot no 14. februāra pusnakts.

Ignorējot pamiera vienošanos, Krievijas algotņi un karavīri uzbruka stratēģiski svarīgajai Debaļcevei, bet šobrīd Krievijas bruņotie spēki jau tiek koncentrēti pie Mariupoles.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl