Komentāri
Eksperts: Eiropa tuvākajā laikā nevar rēķināties ar ASV slānekļa gāzes piegādēm
()

Eiropa tuvākajā laikā var necerēt saņemt ievērojamas slānekļa gāzes piegādes no ASV, starptautiskā foruma “Rīgas konference 2014” laikā norādīja aģentūras “RusEnergy” pārstāvis Mihails Hrutihins.

Hrutihins diskusijā par slānekļa gāzes nozīmi pauda viedokli, ka Eiropas Savienības (ES) komisāri neizprot pašreizējo situāciju, taču to neizprot arī Krievijas eksperti, kuri domā, ka pašreizējie notikumi Ukrainā ir tieši saistīti ar enerģētikas biznesu. “Eksperti ir eksperti un propaganda ir propaganda,” situāciju skaidroja Hrutihins. Viņš norādīja, ka slānekļa gāzes cenas samazinās, taču nevajadzētu gaidīt ievērojamas gāzes piegādes no ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas nenotiks vēl vismaz divus gadus. Turklāt, vadoties pēc maniem aprēķiniem, lielākā daļa ASV slānekļa gāzes tiks piegādāta Āzijai, nevis Eiropai,” sacīja Hrutihins par iemeslu minot salīdzinoši īso piegādes ceļu un konkurētspējīgo cenu politiku.

Savukārt komentējot Krievijas enerģētikas sektoru, eksperts vērsa uzmanību, ka gāzes ražošanas un transporta izmaksas strauji pieaug, jo katrs kilometrs, pa kuru tiek piegādāta gāze, prasa papildus enerģiju. “Tas dārgs bizness. Krievijai ir jāmeklē jauni gāzes lauki, bez tiem, kuri tika atrasti jau pirms vairākiem gadiem. Tāpat jāuzstāda jauni kompresori, jo gāzes spiediens esošajos laukos samazinās. Tas viss liek būvēt jaunu infrastruktūru simtiem kilometru attālumā no jau esošās. Es nedomāju, ka Krievijas gāzes gigants “Gazprom” ir mantkārtīgs, vienkārši izmaksas pieaug,” piebilda Hrutihins.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl