Komentāri
Eksperti: TransAsia lidmašīnai bija problēmas ar dzinējiem
FOTO: SCANPIX

Aviokompānijas TransAsia lidmašīnai, kas šonedēļ iegāzās upē Taipejā, bija problēmas ar dzinējiem, to atklājuši izmeklētāji pēc lidojuma ieraksta ierīču izpētes.

Lidaparātā atradās 58 cilvēki, kad tā avarēja uzreiz pēc pacelšanās gaisā. Divas minūtes pēc lidojuma sākšanas dzinēji deva pārāk maz jaudas propelleriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piloti mēģināja izslēgt un atkal ieslēgt dzinējus, taču tas neizdevās. Turklāt problēmai ar vienu dzinēju sekoja problēmas ar otru.

Varonīgajiem pilotiem gan izdevās novirzīt lidmašīnu no ietriekšanās daudzstāvu ēkās, taču tā iegāzās upē. 15 cilvēki katastrofā izdzīvoja, taču pārējie gājuši bojā, tostarp piloti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl