Komentāri
Eksperti: Bangkokas sprādziens apliecina, ka teroristi ir sākuši uzbrukt tūristiem
Foto: EPA/LETA

Taizemes premjers pirmdien notikušo sprādzienu Bangkokā nosaucis par briesmīgāko uzbrukumu valsts vēsturē. Tas jau ir radījis negatīvas sekas valsts galvenajā naudas gūšanas industrijā – tūrismā.

Eksperti uzskata, ka notikušais iezīmē teroristu taktikas maiņu, un, visticamāk, teroristi arī turpmāk izvēlēsies uzbrukt atpūtniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu valstī ir tādi cilvēki vai grupas, kas cenšas sagraut mūsu valsti. Šie iznīcības tempi potenciāli varētu būt motivēti ar centieniem uzbrukt mūsu ekonomikai un tūrismam vienalga kādu iemeslu dēļ,” tā pauda Taizemes premjerministrs Praijuts Čanoča.

Taizemes varas iestādes ir paziņojušas, ka sprādziens bija vērsts pret tūrisma industriju un ārvalstniekiem. Upuru vidū ir Ķīnas, Honkongas, Malaizijas, Indonēzijas un Singapūras pilsoņi. Visvairāk upuru ir ķīnieši. Reaģējot uz savu pilsoņu bojāeju, Honkongas ceļojuma industrijas padome jau ir atcēlusi visas tūres uz Bangkoku līdz mēneša beigām.

Policija uzskata, ka spridzinātājs ir kāds gados jauns vīrietis dzeltenā T kreklā ar mugursomu, kuru nofilmējušas tempļa tuvumā esošās drošības videokameras. Nedaudz vēlāk filmētajos kadros ir redzams, kā viņš rūpīgi novelk somu un noliek to tempļa iekštelpās. Pēc brīža viņam mugursomas vairs nav, un vīrietis steidzīgi pamet notikuma vietu. Šobrīd notiek mēģinājumi aizdomās turēto identificēt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl