Komentāri
Eksperti: Bangkokas sprādziens apliecina, ka teroristi ir sākuši uzbrukt tūristiem
Foto: EPA/LETA

Taizemes premjers pirmdien notikušo sprādzienu Bangkokā nosaucis par briesmīgāko uzbrukumu valsts vēsturē. Tas jau ir radījis negatīvas sekas valsts galvenajā naudas gūšanas industrijā – tūrismā.

Eksperti uzskata, ka notikušais iezīmē teroristu taktikas maiņu, un, visticamāk, teroristi arī turpmāk izvēlēsies uzbrukt atpūtniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu valstī ir tādi cilvēki vai grupas, kas cenšas sagraut mūsu valsti. Šie iznīcības tempi potenciāli varētu būt motivēti ar centieniem uzbrukt mūsu ekonomikai un tūrismam vienalga kādu iemeslu dēļ,” tā pauda Taizemes premjerministrs Praijuts Čanoča.

Taizemes varas iestādes ir paziņojušas, ka sprādziens bija vērsts pret tūrisma industriju un ārvalstniekiem. Upuru vidū ir Ķīnas, Honkongas, Malaizijas, Indonēzijas un Singapūras pilsoņi. Visvairāk upuru ir ķīnieši. Reaģējot uz savu pilsoņu bojāeju, Honkongas ceļojuma industrijas padome jau ir atcēlusi visas tūres uz Bangkoku līdz mēneša beigām.

Policija uzskata, ka spridzinātājs ir kāds gados jauns vīrietis dzeltenā T kreklā ar mugursomu, kuru nofilmējušas tempļa tuvumā esošās drošības videokameras. Nedaudz vēlāk filmētajos kadros ir redzams, kā viņš rūpīgi novelk somu un noliek to tempļa iekštelpās. Pēc brīža viņam mugursomas vairs nav, un vīrietis steidzīgi pamet notikuma vietu. Šobrīd notiek mēģinājumi aizdomās turēto identificēt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl