Komentāri

Kamēr ASV pavisam nesen legalizējusi geju un lesbiešu laulības visā tās teritorijā, iedzīvotāju tolerance pret minoritātēm Krievijā ir ļoti zema. Par to pārliecinājās interneta kanāls ChebuRussiaTV, kas veica eksperimentu un noskaidroja, kā reaģēs Maskavas iedzīvotāji, redzot divus jauniešus, kas sadevušies rokās.

Eksperiments atklāj visai šokējošu ikdienu Krievijas galvaspilsētā – garāmgājēji, redzot minētos jauniešus, labākajā gadījumā velta viņiem kādu rupju repliku, bet daži iet tik tālu, ka par vienkāršu sadošanos rokās ir gatavi jauniešus iekaustīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka ASV Augstākā tiesa piektdien pasludināja, ka viendzimuma pāriem ir tiesības precēties visā valsts teritorijā, arī štatos, kur tas līdz šim bija aizliegts.

Skaties foto:

Geju un lesbiešu pāri jau tagad var precēties 36 štatos un Kolumbijas apgabalā. Tiesas lēmums, kas tika pieņemts ar piecām balsīm pret četrām, nozīmē, ka arī pārējie 14 štati nedrīkstēs pielietot viendzimuma laulību aizlieguma likumus.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl