Komentāri
Eksotiska un ekstrēma tradīcija! Taizemē fanātiķi, caurdurot vaigus, apliecina savu ticību
Foto: LETA/AFP

Taizemē, Puketas salā sācies ikgadējais daoistu Deviņu imperatoru dievu festivāls, kurš pārsteidz ar šokējošu tradīciju – reliģiskā festivāla fanātiķi savu ticību cenšas apliecināt, caurdurot vaigus un ievietojot tajos visdažādākos priekšmetus.

Visas nedēļas garumā  daudzviet Dienvidāzijā tiek atzīmēti Deviņu imperatoru dievu festivāls, un daudzas ķīniešu izcelsmes komūnas šo laiku cenšas pavadīt uzturā, lietojot tikai veģetāru pārtiku. Taču Puketas salā šis festivāls ieguvis daudz ekstrēmāku formu.  Festivāla dalībnieki, kā ik gadu, izmanto teju visu iespējamo, ko varētu ievietot vaigos – milzu riņķus, cirvjus un pat šautenes, par naglām un adatām nemaz nerunājot. Visu festivāla nedēļu šādā veidā fanātiķi cenšas apliecināt savu ticību un reliģisko piederību, un jo lielākām sāpēm sevi pakļauj festivāla dalībnieki, jo cienījamāk tas tiek novērtēts citu festivāla dalībnieku vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv piedāvā apskatīt foto reportāžu no eksotiskā festivāla. Brīdinām, daži skati var šķist nepatīkami.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl