Komentāri
Eksotiska un ekstrēma tradīcija! Taizemē fanātiķi, caurdurot vaigus, apliecina savu ticību
Foto: LETA/AFP

Taizemē, Puketas salā sācies ikgadējais daoistu Deviņu imperatoru dievu festivāls, kurš pārsteidz ar šokējošu tradīciju – reliģiskā festivāla fanātiķi savu ticību cenšas apliecināt, caurdurot vaigus un ievietojot tajos visdažādākos priekšmetus.

Visas nedēļas garumā  daudzviet Dienvidāzijā tiek atzīmēti Deviņu imperatoru dievu festivāls, un daudzas ķīniešu izcelsmes komūnas šo laiku cenšas pavadīt uzturā, lietojot tikai veģetāru pārtiku. Taču Puketas salā šis festivāls ieguvis daudz ekstrēmāku formu.  Festivāla dalībnieki, kā ik gadu, izmanto teju visu iespējamo, ko varētu ievietot vaigos – milzu riņķus, cirvjus un pat šautenes, par naglām un adatām nemaz nerunājot. Visu festivāla nedēļu šādā veidā fanātiķi cenšas apliecināt savu ticību un reliģisko piederību, un jo lielākām sāpēm sevi pakļauj festivāla dalībnieki, jo cienījamāk tas tiek novērtēts citu festivāla dalībnieku vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv piedāvā apskatīt foto reportāžu no eksotiskā festivāla. Brīdinām, daži skati var šķist nepatīkami.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl