Komentāri
Eksotiska un ekstrēma tradīcija! Taizemē fanātiķi, caurdurot vaigus, apliecina savu ticību
Foto: LETA/AFP

Taizemē, Puketas salā sācies ikgadējais daoistu Deviņu imperatoru dievu festivāls, kurš pārsteidz ar šokējošu tradīciju – reliģiskā festivāla fanātiķi savu ticību cenšas apliecināt, caurdurot vaigus un ievietojot tajos visdažādākos priekšmetus.

Visas nedēļas garumā  daudzviet Dienvidāzijā tiek atzīmēti Deviņu imperatoru dievu festivāls, un daudzas ķīniešu izcelsmes komūnas šo laiku cenšas pavadīt uzturā, lietojot tikai veģetāru pārtiku. Taču Puketas salā šis festivāls ieguvis daudz ekstrēmāku formu.  Festivāla dalībnieki, kā ik gadu, izmanto teju visu iespējamo, ko varētu ievietot vaigos – milzu riņķus, cirvjus un pat šautenes, par naglām un adatām nemaz nerunājot. Visu festivāla nedēļu šādā veidā fanātiķi cenšas apliecināt savu ticību un reliģisko piederību, un jo lielākām sāpēm sevi pakļauj festivāla dalībnieki, jo cienījamāk tas tiek novērtēts citu festivāla dalībnieku vidū.

Skaties.lv piedāvā apskatīt foto reportāžu no eksotiskā festivāla. Brīdinām, daži skati var šķist nepatīkami.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl