Komentāri
Ekskluzīvi no Turcijas: Iedzīvotājos pēc asiņainā uzbrukuma gan dusmas, gan bailes

Patlaban iedzīvotājos valda divējādas izjūtas – no vienas puses – sprādzieni un teroristu uzbrukumi diemžēl šajā valstī vairs nav retums, no otras puses – ik reizi pārņem dusmas un bailes – ar portālu Skaties.lv izjūtās dalās Turcijā dzīvojoša latviete un Stambulā strādājošs turks.

Īsi pēc trīs teroristu pašnāvnieku uzbrukumiem Stambulas lidostai vietējie mediji aicinājuši atbrīvot ceļu uz lidostu, lai turp ātrāk var nokļūt operatīvais transports. Tāpat Turcijas iedzīvotāji tiek aicināti ziedot asinis uzbrukumos ievainotajiem – portālam Skaties.lv stāsta Turcijā dzīvojoša latviete Inuta Sert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, – Otrdienas vakarā Turcijas lielākās pilsētas Stambulas starptautiskajā lidostā Attaturk nogranduši vairāki spēcīgi sprādzieni. Teroraktos uzspridzinājušies trīs teroristi-pašnāvnieki, bojā gājuši 28 cilvēki, 60 – ievainoti. Aptuveni 15 minūtes pirms sprādzieniem Stambulas lidostā tur nolaidusies arī Turkish Airlines aviokompānijas lidmašīna no Rīgas. Ziņu par cietušajiem no Latvijas nav.

Stambulas iedzīvotājos – dusmas un bailes

“Stambulas iedzīvotāji tagad ir izbijušies,” Skaties.lv atzīst Stambulā strādājošs angļu valodas skolotājs Ertan Kaygisiz. Tajā pašā laikā būtiskas izmaiņas pilsētā nav novērotas – sabiedriskais transports darbojas kā ierasts, atcelti ir vien gaisa kuģu lidojumi.

“Šis nav ne pirmais, ne pēdējais sprādziens, kopš dzīvoju Turcijā. Brīdī, kad tas notiek, pirmkārt, ir gan dusmas, gan skumjas, gan arī bailes, protams. Taču dzīve turpinās – un lielu baiļu iziet uz ielas vai kaut kur lidot – to nav,” pirmajās sajūtās pēc notikušā dalās Turcijā dzīvojošā Inuta. Viņa atzīst: “Nekad nevar zināt, kur un kad būs nākamais notikums. Es ticu labākajam…”

Foto: brīdinām, – dažos attēlos redzami nepatīkami skati

TEKSTA TIEŠRAIDE: Stambulas lidostā vairāki sprādzieni un apšaude; ir bojā gājušie un cietušie

15 minūtes pirms sprādzieniem Stambulas lidostā tur nolaidusies lidmašīna no Rīgas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl