Ekskluzīvi kadri: LNT Ziņu Top10 bēgļu nometnēs Turcijā

Komentāri

LNT Ziņu dienesta reportieris Uldis Āboliņš kopā ar bēgļu palīdzības organizācijām no septiņām Austrumu un Centrāleiropas valstīm devās uz bēgļu nometnēm Turcijā.

Ko patvēruma meklētāji stāsta par elli, no kuras paši bēg? Vai žurnālisti ir gaidīti viesi starp tūkstošiem telšu? Kā tas, ko mēs zinām par bēgļiem, atšķiras no tā, kas notiek īstenībā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uldis Āboliņš LNT Ziņu Top10 sižetā vēsta, ka bēgļu nometnes Turcijā ir gluži kā milzīgas pilsētas – piemēram, telšu pilsētiņā Osmānijā mīt vairāk nekā 9500 Sīrijas bēgļu.

Sākotnēji plānotie braucieni uz bēgļu nometnēm Turcijas pilsētās Gazientepā un Kilisā tika atcelti drošības apsvērumu dēļ – apšaudes un ISIS no Sīrijas puses iešautās raķetes.

Video

Foto 

Plašāk par šo un citiem tematiem – LNT Ziņu Top10

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl