EK vēlas noteikt bargus naudas sodus par katru neuzņemto patvēruma meklētāju

Komentāri

Priekšlikums par katru neuzņemto patvēruma meklētāju Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm noteikt bargus naudas sodus šodien būs Eiropas Parlamenta (EP) dienaskārtībā. Vairākas Eiropas valstis, tostarp Latvija, norādījušas, ka iestājas pret šādu ideju.

Ar mērķi pamudināt dalībvalstis uz aktīvāku patvēruma meklētāju pārvietošanu, Eiropas Komisija (EK) pirms nedēļas nāca klajā ar jaunu priekšlikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas paredz ieviest soda naudu 250 000 eiro apmērā par katru patvēruma meklētāju, ko valsts atsakās uzņemt no citas valsts, kura saskaras ar pārāk lielu bēgļu plūsmu.

Kamēr ES valstis nespēj no Itālijas un Grieķijas uzņemt 160 000 patvēruma meklētāju, par kuriem vienošanās panākta jau pērn, šo valstu krastus sasniedz arvien jauni imigranti.

Lai gan pēdējos divos mēnešos viņu plūsma ir pierimusi, kopumā šogad ieradušies teju 200 000 cilvēku, kas ir četras reizes vairāk nekā pērn attiecīgajā laikā.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl