Komentāri
EK pārstāvis: Lai izvairītos no bēgļiem teroristiem, ir jāņem pirkstu nospiedumi
Foto: Scanpix

Lai izvairītos no teroristu iekļūšanas Eiropā, patvēruma meklētājiem aicina noņemt pirkstu nospiedumus, ar šādu ierosinājumu klajā nācis Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Franss Timmermans.

Šobrīd gan nav skaidrs mehānisms, kā tas tiks īstenots, bet tiek uzskatīts, ka nospiedumu paņemšana būs efektīvs veids, kā uzlabot drošību uz Eiropas ārējām robežām un izvairīties no teroristu ieplūšanas Eiropā kopā ar bēgļiem. Šādā veidā Eiropa varētu nodrošināt to, ka cilvēki, kuri  nav tiesīgi uz patvērumu, tiek nosūtīti atpakaļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Daudzi cilvēki izmanto šo kā argumentu pret bēgļiem, sakot, ka teroristi ieradīsies kopā ar migrantiem. Tas ir vismuļķīgākais attaisnojums, kādu var izmantot, lai neuzņemtos starptautisku atbildību. Ja mēs vienkārši izdarām savu darbu un pārliecināmies, ka tad, kad cilvēki ierodas, viņi tiek identificēti un viņiem noņem pirkstu nospiedumus, šāda problēma vairs neeksistē,” teic Timmermans.

Medijos un sabiedrībā iepriekš vairākkārt izskanējušas bažas, ka līdz ar bēgļiem Eiropā varētu ieplūst arī teroristi. Līdz šim migrantiem izdevies masveidā šķērsot robežas, apejot pirkstu nospiedumu nodošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl