2 komentāri
Eiropols brīdina: ja Lielbritānija izstāsies no ES, tai var pieaugt terorisma draudi
Foto: EPA / LETA

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības britiem varētu nozīmēt lielākus draudus no teroristu grupējumiem un organizētās noziedzības, tā paziņojis Eiropola vadītājs Robs Vainraits.

Viņš arī piebildis, ka, izstājoties no Eiropas Savienības, Lielbritānija zaudēs piekļuvi drošības dienestu datubāzei un iespēju iesaistīties izlūkošanas projektos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons brīdinājis, ka izstāšanās apdraudētu Lielbritānijas ekonomiku un nacionālo drošību.

Savukārt eiroskeptiķi uzskata, ka tieši palikšana blokā nozīmēs lielāku iespējamību piedzīvot tādus teroristu uzbrukumus, kādi notika Parīzē, norādot, ka Eiropas politika kļuvusi par avotu nestabilitātei, un tas veicina ekstrēmismu. Referendums par Lielbritānijas turpmāko dalību blokā notiks 23. jūnijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl