1 komentārs
Eiropas Savienībā tiks izvietoti īpaši bēgļu uzņemšanas centri
Foto: Scanpix

Eiropas Savienība veidos speciālus uzņemšanas centrus migrantiem valstīs, kuras skārusi vislielākā bēgļu plūsma.

Tā pagājušajā naktī pēc Briselē notikušās Eiropadomes ārkārtas sanāksmes paziņojis Eiropas savienības Padomes priekšsēdētājs Donalds Tusks. Viņš norāda, ka tas tiks izdarīts līdz novembra beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka Eiropas savienība arī palielinās savu iesaisti bēgļu krīzes risināšanā, lai no reālajiem kara bēgļiem spētu atdalīt ekonomiskos migrantus. Eiropas valstu līderi saspringtās sarunās vienojušies piešķirt arī papildu miljardu eiro ANO Bēgļu aģentūrai un palielināt atbalstu Sīrijas kaimiņvalstīm, uz kurām devušies miljoniem bēgļu vēl pirms sākās masveida migrēšana uz Eiropu.

Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks savā paziņojumā sacīja, ka lielākais daudzums bēgļu vēl tikai nāks, tāpēc nepieciešams mainīt atvērto durvju politiku un stiprināt valstu ārējās robežas. Ministru prezidente Laimdota Straujuma neformālās Eiropadomes sanāksmes laikā uzsvērusi, ka Eiropai mērķtiecīgāk jāfokusējas uz migrācijas cēloņu novēršanu.

Skaties foto:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl