Eiropas Savienība saglabās sankcijas pret Krieviju

Komentāri
Eiropas Savienība saglabās sankcijas pret Krieviju
Foto: AFP/LETA

Eiropas Savienības valstu ārlietu ministri atzinuši, ka šobrīd, saasinoties vardarbībai Ukrainā, nav pamata atcelt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju.

Eiropas Savienības augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerini paziņojusi, ka situācija Ukrainā ir ievērojami pasliktinājusies. Tikmēr ministri vienojušies, ka esošā sankciju politika tiks saglabāta, līdz Krievija pilnībā īstenos septembrī Minskā parakstīto vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus Eiropas Savienība nolēmusi sākt strādāt pie pretdarbības Krievijas propagandai, pēc ārlietu ministru sanāksmes Briselē paziņoja Eiropas Savienības augstā ārlietu pārstāve F. Mogerīni. Tiesa gan, viņa neatklāja, kādā formā tas tiks veikts. Atbilstoši viņas teiktajam, tas varētu būt telekanāls vai darba grupa mediju atbalstam.

Konkrēti soļi tiks noteikti nākamās nedēļas laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl