Komentāri

Eiropas Savienība iecerējusi ierobežot tā dēvēto sociālo tūrismu – parādību, kad savienības pilsoņu pārceļas uz dzīvi citās valstīs, kurās maksā lielākus pabalstus – vēsta vācu laikraksts “Die Welt”.

Proti, saskaņā ar “Die Welt” pausto ES ir iecerēts pieņemt kopīgu regulējumu, ka uz bezdarbnieka pabalstiem citā valstī varēs pretendēt tikai tad, ja tajās būs nostrādāts vismaz trīs mēnešus.

Patlaban šiem pabalstiem var pieteikties pat tad, ja ieceļotājs nostrādājis tikai vienu dienu.

Kā raksta “Die Welt”, patlaban no tiem ārvalstniekiem, kas kādā no ES valstīm pieprasījuši bezdarbnieku pabalstus, tajās ir nostrādājuši mazāk nekā trīs mēnešus.

Sociālais tūrisms ir viens no argumentiem, ko Eiropas turīgākajās valstīs populisti izmanto kā argumentu dalības Eiropas Savienībā kritizēšanai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl