Komentāri

Eiropas Savienība iecerējusi ierobežot tā dēvēto sociālo tūrismu – parādību, kad savienības pilsoņu pārceļas uz dzīvi citās valstīs, kurās maksā lielākus pabalstus – vēsta vācu laikraksts “Die Welt”.

Proti, saskaņā ar “Die Welt” pausto ES ir iecerēts pieņemt kopīgu regulējumu, ka uz bezdarbnieka pabalstiem citā valstī varēs pretendēt tikai tad, ja tajās būs nostrādāts vismaz trīs mēnešus.

Patlaban šiem pabalstiem var pieteikties pat tad, ja ieceļotājs nostrādājis tikai vienu dienu.

Kā raksta “Die Welt”, patlaban no tiem ārvalstniekiem, kas kādā no ES valstīm pieprasījuši bezdarbnieku pabalstus, tajās ir nostrādājuši mazāk nekā trīs mēnešus.

Sociālais tūrisms ir viens no argumentiem, ko Eiropas turīgākajās valstīs populisti izmanto kā argumentu dalības Eiropas Savienībā kritizēšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl