Komentāri

Eiropas Savienība iecerējusi ierobežot tā dēvēto sociālo tūrismu – parādību, kad savienības pilsoņu pārceļas uz dzīvi citās valstīs, kurās maksā lielākus pabalstus – vēsta vācu laikraksts “Die Welt”.

Proti, saskaņā ar “Die Welt” pausto ES ir iecerēts pieņemt kopīgu regulējumu, ka uz bezdarbnieka pabalstiem citā valstī varēs pretendēt tikai tad, ja tajās būs nostrādāts vismaz trīs mēnešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban šiem pabalstiem var pieteikties pat tad, ja ieceļotājs nostrādājis tikai vienu dienu.

Kā raksta “Die Welt”, patlaban no tiem ārvalstniekiem, kas kādā no ES valstīm pieprasījuši bezdarbnieku pabalstus, tajās ir nostrādājuši mazāk nekā trīs mēnešus.

Sociālais tūrisms ir viens no argumentiem, ko Eiropas turīgākajās valstīs populisti izmanto kā argumentu dalības Eiropas Savienībā kritizēšanai.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl