Komentāri

Ukrainas pilsoņi Eiropas Savienībā turpmāk varēs ieceļot bez vīzas – šādu lēmumu atbalstījis Eiropas Parlaments.

Šo lēmumu atbalstīja Eiropas Parlaments. Paredzēts, ka Ukrainas pavalstnieki jebkurā Eiropas Savienības valstī, izņemot Īriju un Lielbritāniju, varēs uzturēties 90 dienas sešu mēnešu periodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bezvīzu režīms gan neatver Eiropas darba tirgu Ukrainas pilsoņiem. Likumprojekts vēl ir oficiāli jāpieņem ES Padomē dalībvalstu ministriem. Paredzams, ka jaunā kārtība stāsies spēkā jūnijā. Vīzu režīma atcelšana Ukrainai ir nozīmīga, jo apliecina, ka pēdējos gados īstenotās reformas bijušas sekmīgas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl