EP vēlēšanas: vairākās valstīs panākumus gūst eiroskeptiķi

Komentāri
EP vēlēšanas: vairākās valstīs panākumus gūst eiroskeptiķi
Foto: Freeimages.com

Viens no būtiskākajiem aspektiem šajās Eiropas parlamenta vēlēšanās ir fakts, ka vairākās valstīs, ievērojamus panākumus guvušas partijas, kuru programmas ir izteikti eiroskeptiskas vai galēji labējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī skeptiķiem un galēji labējiem parlamentā nav vairākuma, var paredzēt, ka jaunā sasaukuma parlamenta dienas kārtībā var aktualizēties pret-imigrācijas jautājumi.

Apkopojot 28 Eiropas Savienības valstu vēlēšanu datus, pirmajā vietā ierindojusies Eiropas Tautas partija, aiz sevis atstājot Eiropas sociālistus. Tautas partijas rezultāts ir sliktāks nekā iepriekšējā sasaukumā, taču ar to pietiek, lai visai droši apgalvotu, ka tās pārstāvis Žans Klods Junkers tiks nominēts Eiropas Komisijas vadītāja amatam.

Zemāk redzami provizoriskie vēlēšanu rezultāti par visām 28 Eiropas Savienības valstīm (angļu val.):

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl