Eiropas jauno sankciju vilnis pret Krieviju sākas šodien

Komentāri
Eiropas jauno sankciju vilnis pret Krieviju sākas šodien
Foto: REUTERS/SCANPIX

Pirmdien, 8. septembrī, spēkā stāsies Eiropas Savienības (ES) noteiktās papildu sankcijas Krievijai, kas sekoja Krievijas agresijas saasinājumam Ukrainā.

Gadījumā, ja rietumvalstis atteiksies no savām sankcijām, Maskava atcels preču importa aizliegumu no vairākām valstīm, paziņojis Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

ES jaunās sankcijas paredz ierobežot Krievijas naftas un aizsardzības uzņēmumu piekļuvi Eiropas finanšu tirgiem, kā arī būtiski samazināt Krievijas iespējas iegādāties no Eiropas tās preces, kuras var izmantot gan civila, gan militāra rakstura mērķiem.

Sankciju portfelī atrodas arī “melnais saraksts”, kurš tiks papildināts ar vēl 20 cilvēkiem no Krievijas prezidentam tuvām aprindām.

Portāls SKATIES jau ziņoja – Ukrainas prezidenta Petro Porošenko padomnieks, bijušais iekšlietu ministrs Jurijs Lucenko pavēstījis, ka piecas NATO dalībvalstis – ASV, Norvēģija, Polija, Francija un Itālija apsolījušas Ukrainai piegādāt modernu bruņojumi, vēsta ziņu aģentūra UNIAN. Tomēr vēlāk NATO dalībvasltis noliegušas, ka būtu solījušas ieroču piegādes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl