Komentāri

Islāma radikāļi Francijai var uzbrukt ar bioloģiskajiem vai ķīmiskajiem ieročiem, tik biedējošu scenāriju pieļauj Francijas premjers Manuels Valss.

Valsts joprojām mēģina atgūties pēc asiņainajiem uzbrukumiem, un pastāv bažas, ka teroristi aizvien ir brīvībā. Kamēr vairākās Eiropas valstīs trauksme aizvien ir augstākajā līmenī, Daesh izplata draudus veikt vēl postošākus teroraktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamatīgu starptautisko ažiotāžu radījuši Francijas premjerministra Manuela Valsa izteikumi, ka teroristi Francijā var veikt uzbrukumus arī ar ķīmiskajiem un bioloģiskajiem ieročiem. Premjers sola viest jaunus likumus, kas varētu ierobežot radikālo islāmistu ideju popularizēšanu.

Francija karo pret teroristiem, un šajā procesā ir iesaistīti visi vīrieši, sievietes, pilnīgi visi valsts iedzīvotāji. Mēs karojam likumīgi, aizstāvot savas valsts pamatprincipus.

Teroristi no tā sauktās Islāma valsts jeb Daesh nepaliek atbildi parādā. Video vēstījumos tie sola turpināt džihādu un veikt asinspirti ASV, pašā valsts sirdī – Ņujorkā. Radikāļi nogalinājuši Norvēģijas un Ķīnas pilsoņus, kurus bija sagrābuši kā ķīlniekus, un publiski bija izlikuši pārdošanai jeb, pareizāk sakot, šādā veidā centās pievērst sev uzmanību un izspiest izpirkšanas maksu, ko ne Ķīna, ne Norvēģija nesamaksāja.

Trauksme nerimst arī Beļģijā, kur policija veikusi reidus, meklējot teroristus un viņu atbalstītājus. Veiktas kratīšanu sešos īpašumos Briselē un tās apkārtnē. Izmeklēšanai tuvi avoti medijiem atklājuši, ka uzbrukumos piedalījušies vismaz deviņi teroristi, nevis astoņi, kā minēts iepriekš, tādējādi baiļu atmosfēra Francijā joprojām saglabājas ļoti augsta.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl