Eiropā šogad ieradušies jau 630 000 bēgļu

Komentāri
Eiropā šogad ieradušies jau 630 000 bēgļu
FOTO: SCANPIX

Bēgļu straumes nedēļas nogalē turpinājušas plūst Eiropā. Lībijas piekrastē pēdējo dienu laikā izskalotas teju simts migrantu mirstīgās atliekas, bet Itālijas, Grieķijas un Spānijas krastos izglābti simtiem bēgļu, kuri nedrošās laivās centušies nokļūt Eiropā.

Kamēr vairāku Eiropas Savienības (ES) valstu iedzīvotāji bažījas, ka līdz ar bēgļu pieplūdumu Eiropā palielināsies terorisma draudi, tikmēr vakar tūkstošiem iedzīvotāju izgājuši Turcijas un Francijas ielās, lai paustu atbalstu patvēruma meklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Daudzi saka, ka nevēlas musulmaņus savā valstī, bet mums ir jābūt cilvēcīgiem un jāizrāda viesmīlība. Šie cilvēki, kuri šķērso Vidusjūru, to darīs ar jebkādiem līdzekļiem – gribam mēs to vai nē,” pauda protesta dalībniece Francijā.

Eiropā kopš šā gada sākuma nelegāli ieradušies aptuveni 630 000 bēgļu, to vakar paziņojis ES robežapsardzes aģentūras Frontex izpilddirektors Fabriss Legžerī, aicinot dalībvalstis kardināli mainīt migrantu krīzes risināšanas metodes.

Skaties foto:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl