Komentāri
Eiropa pārmaiņu priekšā: notiks svarīga diskusija par paplašināšanos un integrāciju
Foto: AFP / LETA

Eiropas kaimiņattiecību stabilizācija, Eiropas Savienības (ES) solījumu pildīšana attiecībā uz paplašināšanos un integrāciju, kā arī vismaz 2% no dalībvalstu iekšzemes kopprodukta piešķīrums aizsardzībai – tie ir daži no EP deputātu ierosinājumiem ES globālajai stratēģijai, kuru apspriedīs šodien un pieņems trešdien, 13. aprīlī.

Paredzēts, ka debatēs ar ES augsto pārstāvi ārlietās Federiku Mogerīni deputāti arī novērtēs pagājušā gada ārlietu un drošības politikas lēmumus.

Debatēs un rezolūcijā, kuru sagatavojusi Eiropas Tautas partijas deputāte no Latvijas Sandra Kalniete, EP deputāti sniedz savu ieguldījumu ES jaunajā ārpolitikas un drošības politikas globālajā stratēģijā, ar kuru līdz 2016. gada jūnijam jāiepazīstina ES augstajai pārstāvei Mogerīni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl