Komentāri

Vācijas Federālās kriminālpolicijas birojs šonedēļ, komentējot Jaungada naktī vairākās Vācijas pilsētās veiktus uzbrukumus sievietēm, minējis arābisko vārdu Taharrush. Tā ir izvarošanas spēle, kas nu ar bēgļu straumēm atvesta uz Eiropu.

Ēģiptes nemieru laikā Taharrush izpaudās kā mehānisms sieviešu ielenkšanai un nošķiršanai no palīdzības, lai grupveidā īstenotu vardarbīgus seksuālos aktus, vēsta LNT raidījums TOP 10.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar uzbrukumiem Jaungada naktī, ir arī kāda cita, tikpat biedējoša versija. Tā kā seksuālie uzbrukumi notikuši ne tikai Ķelnē, bet arī Hamburgā, Štutgartē, Diseldorfā, Frankfurtē, tad ir aizdomas par organizēta rakstura uzbrukumiem. Citi to jau sauc par jaunu terorisma paveidu.

Hendriks Rotmans: Alternative für Deutschland Ķelnes nodaļas vadītājs:

Būtu jārunā par koncentrētu aktivitāti, jo uzbrucējiem visur bija viens raksturs. Izskatās, ka tas viss ir bijis koordinēti. Visticamāk, šis ir jauns terorisma paveids. Tas, kas notika, tas arī ir terors. Protams, bumbu tur nebija, bet sieviešu iebiedēšana ir terorisms. Ja tagad ir panākts, ka cilvēkiem ir bail atrasties ielās, tas atbilst terorismam.

Tāpat Vācijas medijos kā versija saistībā ar Jaungada nakts uzbrukumiem sievietēm vairākās Vācijas pilsētās ir izskanējusi imigrantu vīriešu seksuālā frustrācija.

Lai arī policija ir būtiski palielinājusi savu vizuālo klātbūtni, vakaros uz ielām sieviešu maz. Ķelne dzīvojošās latvietes atzīst, – ir nepatīkami apzināties, ka masveida seksuālo noziegumu veicēji joprojām ir brīvībā. Sevišķas bailes ir par saviem bērniem.

Foto

Skaties video!

Lasi vēl