Eiropā izdevies novērst vairākus teroraktus

Komentāri
Eiropā izdevies novērst vairākus teroraktus
Ilustratīvs foto: EPA/LETA

Sadarbojoties ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldei ar varasiestādēm Eiropā, izdevies novērst vairākus iespējamos teroraktus, paziņojis pārvaldes direktors Džons Brenans.

Viņš norādījis, ka teroristu grupējumam Daesh bijusi iespēja dziļi iesakņoties un nostabilizēt savas pozīcijas. Vienlaikus Centrālās izlūkošanas pārvaldes direktors paudis absolūtu pārliecību, ka šo organizāciju izdosies sakaut, tomēr līdz tam brīdim drošībai visā pasaulē jāpievērš īpaša uzmanība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

CIP direktors Džons Brenans:

Mēs redzam, ka Daesh veic uzbrukumus gan Eiropā, gan citur pasaulē, tāpēc ļoti cieši sadarbojamies ar partneriem Eiropā, regulāri apmaināmies ar būtisku informāciju, lai atklātu teroristu plānus. Jau līdz šim kopīgiem spēkiem esam novērsuši vairākus teroraktus Eiropā.

Saasinoties teroristu uzbrukumiem visā pasaulē un arī ASV, vietējie izlūkdienesti izvērtuši vairākas plašas terorisma apkarošanas operācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl