Eiropa atrodas pastāvīgā krīzes režīmā, uzskata Vācijas ārlietu ministrs

Komentāri
Eiropa atrodas pastāvīgā krīzes režīmā, uzskata Vācijas ārlietu ministrs
FOTO: LETA

Šodien Hamburgā sākas divu dienu Eiropas drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) samits, kurā spriedīs par apdraudējumiem un drošības situāciju Eiropā.

Galvenā uzmanība tiks pievērsta organizācijas stiprināšanai un iespēju paplašināšanai. Vācijas ārlietu ministrs un pašreizējais EDSO priekšsēdētājs Franks Valters Šteinmeiers paziņojis, ka kopš konflikta sākuma Ukrainā Eiropa atrodas pastāvīgā krīzes režīmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs visi, jo īpaši Vācija un daudzas citas Eiropas valstis, zina, ko nozīmē karš un tā atrisināšana. 2014. gada pavasarī mēs bijām spiesti saprast, ka jautājums par karu un mieru atgriezās Eiropas līdz ar Krimas aneksiju un karadarbību Ukrainas austrumos, ko joprojām nav izdevies atrisināt. Eiropa šobrīd ir pastāvīgas krīzes režīmā,” paziņoja Valters Šteinmeiers.

EDSO sastāvā ir 57 valstis, tostarp Latvija. Tās mērķis ir konfliktu novēršana. Organizācijas redzeslokā ir politiski militārās, ekonomiskās, vides un cilvēka drošības jautājumi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl