EgyptAir lidmašīnas nolaupīšana liek apšaubīt drošību Ēģiptes lidostās

Komentāri
EgyptAir lidmašīnas nolaupīšana liek apšaubīt drošību Ēģiptes lidostās
FOTO: LETA

Dramatiskie notikumi Ēģiptē noslēgušies. Pasažieru lidmašīnas ķīlnieku krīze atrisināta bez cietušajiem un lidmašīnas nolaupītājs arestēts. Pagājušajā naktī pasažieri un apkalpe sveiki un veseli nogādāti sākotnējā galamērķī – Kairā.

Šīs starpgadījums aktualizējis jautājumu par nepietiekamām drošības pārbaudēm Ēģiptes lidostās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn oktobrī teroristiem bija izdevies ievietot bumbu vienā no Krievijas pasažieru lidmašīnām, kura bija ceļā no Ēģiptes un tika uzspridzināta virs Sīnāja pussalas. Bet vakardienas situāciju raksturo paši pasažieri.

Jāatgādina, ka vakar ar neīstu sprāgstvielu jostu bruņojies pasažieris, draudot uzspridzināties, nolaupīja lidmašīnu, kas bija ceļā no Ēģiptes pilsētas Aleksandrijas uz galvaspilsētu Kairu.

Pēc stundām garām sarunām ar varasiestādēm vīrietis brīvprātīgi padevies pretterorisma policijas vienībām lidostā Kiprā.

Vēl bez pasažieriem no Ēģiptes uz lidmašīnas klāja atradās vairāki ASV, Lielbritānijas, Nīderlandes un Francijas pilsoņi.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl