Komentāri
EgyptAir lidmašīna pirms pazušanas no radaru ekrāniem nav mainījusi lidojuma virzienu un augstumu
AFP/LETA

Vidusjūrā turpinās vērienīga avarējušās Ēģiptes aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas melno kastu, atlūzu un pasažieru mirstīgo atlieku meklēšana.

Tikmēr Ēģiptes aviācijas pārstāvji nākuši klajā ar paziņojumu, ka pirms pazušanas no radariem lidmašīna tomēr nav krasi zaudējusi lidojuma augstumu un mainījusi virzienu, kā to sākotnēji paudis Grieķijas aizsardzības ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Grieķijas aizsardzības ministrs paziņojis, ka lidmašīna pirms izgaišanas no radariem veikusi straujus pagriezienus un krasi zaudējusi augstumu. Ēģiptes amatpersonas ziņo, pirms lidmašīna pazudusi no radaru ekrāniem, tā lidojusi ar normālu augstumu, proti, 11 kilometru augstumā. Zināms, ka pēdējo reizi sazinoties ar Grieķijas gaisa kontrolieriem, pilots nekādas problēmas nav pieminējis. Lai gan lidmašīnas avārijas iemesls nav zināms, amatpersonas norādījušas, ka, visticamāk, katastrofu izraisījuši teroristi.

Jau vēstīts, ka EgyptAir lidmašīna ar 66 cilvēkiem uz klāja pazuda pagājušajā nedēļā Vidusjūrā, aptuveni 290 kilometrus no Aleksandrijas Ēģiptē. Līdz šim atrastas vairākas lidmašīnas atlūzas, dažu cilvēku mirstīgās atliekas un pasažieru mantas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl