Komentāri
EgyptAir katastrofa: brīdi pirms pazušanas, lidmašīnā nostrādājusi ugunsgrēka trauksme
Foto: EPA / LETA

Aviokompānijas EgyptAir lidmašīnā īsi pirms pazušanas no radaru redzesloka ir saņemti brīdinājuma signāli par dūmiem, liecina Sky News rīcībā esošā informācija.

Neilgi pirms laineris pazudis no radaru ekrāniem, lidmašīnas borta dators nosūtījis paziņojumu par dūmiem pilota kabīnes tuvumā, atklāj Francijas izmeklētāji. Trauksmes signālu par iespējamo ugunsgrēku lidmašīnas sistēma nosūta automātiski. Tā ziņojusi arī par vadāmības problēmām un datoru sistēmas traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat eksperti norādījuši, ka uz lidmašīnas borta ir ievērojami pārsniegta pieļaujamā temperatūra, nostrādājot arī trauksmes signālam par logiem lidmašīnas labajā pusē.

Par to liecina arī abu pilotu saruna, kurā tie vairāk koncentrējušies tieši uz lidmašīnas labo pusi. Tomēr gūt detalizētāku informāciju par iespējamās avārijas iemesliem varēs tikai pēc melnās kastes atrašanas. Ēģiptes armijas pārstāvji paziņojuši, ka viņi ir jau noteikuši tās atrašanās vietu. Tikmēr turpinās darbs pie avarējušās lidmašīnas atlūzu meklēšanas. Atrastas vairākas mantas ar aviokompānijas EgyptAir logo, sēdvietas un gabali no lidmašīnas korpusa.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl