Komentāri
EgyptAir aviokatastrofa raisa bažas par lidojumu drošību
Foto: EPA / LETA

Ziņas par lidmašīnu katastrofām raisa jautājumu, vai lidot kļūst nedrošāk. Analītiķi apgalvo, ka, vērtējot ilgākā termiņā, secinājums ir tieši pretējs.

Miljardiem cilvēku ik gadu veiksmīgi nonāk vēlamajā galapunktā, un 2016. gads pagaidām izskatoties kā viens no drošākajiem jaunākajā aviācijas vēsturē. Tā telekanālam CNN norāda eksperti. Statistika liecina, ka šā gada pirmajos mēnešos reģistrētas astoņas lidmašīnu avārijas ar 167 bojāgājušajiem. Vidēji pēdējos desmit gados gada laikā fiksē 31 nelaimes gadījumu un 714 bojāgājušos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecībā uz konkrētu aviosabiedrību drošības pakāpi secināts, ka vairāk nekā trešo daļu jeb 148 no 407 kompānijām var novērtēt ar augstāko līmeni – septiņām zvaigznēm. Savukārt trīs vai mazāk zvaigznes pelnījušas tikai 50 aviosabiedrības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl