Ēģiptes kūrortā sadurti trīs Eiropas tūristi; Latvijas kompānijas atceļ reisus

Komentāri
Ēģiptes kūrortā sadurti trīs Eiropas tūristi; Latvijas kompānijas atceļ reisus
Foto: EPA / LETA

Ēģiptes kūrortā kādā no Hurgadas viesnīcām sadurti trīs Eiropas tūristi. Uzbrukuma dēļ Latvijas tūrisma kompānijas sestdien atteicās nogādāt tūristus no Rīgas uz Hurgadu.

Cietušie ir pensionāru pāris no Austrijas un 27 gadus vecs vīrietis no Zviedrijas. Viņš stāsta, ka uzbrukums notika laikā, kad kopā ar tēvu viesnīcas restorānā ieturējis maltīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Biju šokēts. Nezināju, ko darīt. Viņš iegrieza man kaklā un tad iedūra ar nazi plecā. Es nokritu uz zemes un sāku asiņot. No kakla nāca tik daudz asiņu, ka domāju, ka noasiņošu līdz nāvei,” teic ievainotais Samijs Ulofsons.

Foto

Viens no uzbrucējiem nogalināts, bet otrs smagi ievainots un arestēts. Uzbrucēji esot teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” atbalstītāji un viņu mērķis bijis sagrābt ķīlniekus.

Pēc šī uzbrukuma Hurgadā un citos Ēģiptes kūrortos tiek veikti pastiprināti drošības pasākumi, kuros iesaistīta armija un policija. No Rīgas uz Hurgadu lidojumi tiek veikti reizi nedēļā – sestdienās. Šodien drošības apsvērumu dēļ lidmašīna uz Hurgadu izlidoja bez pasažieriem. Ar to Rīgā tiks nogādāti Hurgadā esošie Latvijas tūristi. Tūrisma kompānijas tuvākajā laikā lems, vai atsākt piedāvāt atpūtu Ēģiptē.

Lasi vēl