Ēģiptes ķīlnieku krīzes uzbrucēja prasības – tikšanās ar kādu sievieti Kiprā

Komentāri

Ēģiptes lidmašīnas ķīlnieku krīzes vaininieks ir kāds ēģiptietis, šīs valsts pilsonis, kura prasības bija visai interesantas – viņš gribēja doties uz Larnakas lidostu Kiprā, lai satiktu tur kādu sievieti. Pretējā gadījumā viņš draudēja uzspridzināt sevi un visus lidmašīnas pasažierus.

Jau ziņojām, – veiksmīgi un bez upuriem atrisinājusies ķīlnieku krīze Ēģiptē – kāds vīrietis bija “aizdzinis” Ēģiptes vietējā reisa pasažieru lidmašīnu ar vairāk nekā 60 cilvēkiem uz klāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neviens no cilvēkiem lidmašīnā nav cietis, bet pats nolaupītājs tika aizturēts. Mediji noskaidrojuši, ka tas ir kāds ēģiptiešu pilsonis vārdā Seifs Eldins Mustafa. Piedraudot, ka detonēs spridzekļu jostu, viņš piespiedis EgyptAir pasažieru lidmašīnu, kura bija ceļā no Ēģiptes pilsētas Aleksandrijas uz Kairu, doties uz Larnakas lidostu Kiprā. Tur viņš pieprasījis tikšanos ar kādu sievieti. Sākumā viņš atbrīvojis lielāko daļu no pasažieriem, un pēc pārrunām ar policiju atbrīvoti arī atlikušie pasažieri un apkalpes locekļi.

Amatpersonas norāda, ka nolaupīšanai neesot sakara ar terorismu, vīrietis esot rīkojies personīgu motīvu vadīts. Nav arī oficiāla apstiprinājuma tam, ka uzbrucējam patiešām bijusi īsta sprāgstvielu josta.

Tomēr notikušais kārtējo reizi licis apšaubīt drošības kontroles efektivitāti Ēģiptes lidostās.

Foto: ķīlnieku krīze Ēģiptē

Video

Lasi vēl