Komentāri
Ēģiptes izslēgšana no tūrisma piedāvājuma, Krievijas aģentūrām draud ar milzu zaudējumiem
Foto: Scanpix

Ēģiptes izslēgšana no tūrisma kompāniju piedāvājuma draud ar lieliem zaudējumiem, jo īpaši Krievijas tūrisma aģentūrām.

Lidojumus uz Ēģipti šobrīd uz nenoteiktu laiku atcēlušas vairākas valstis un aviokompānijas. Tiek ziņots, ka Ēģiptē šobrīd atrodas apmēram 80 tūkstoši Krievijas tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūrisma kompānijas sūdzas, ka lēmums par lidojumu pārtraukšanu draud ar pamatīgām loģistikas problēmām Krievijas aviokompānijām. Tikmēr ceļojumu operatori ir vienisprātis, ka vissmagākais trieciens tomēr būs Ēģiptei, kurai tūristu plūsma bija būtisks ienākumu avots.

Ēģiptes varas iestādes vakar paziņoja, ka sākušas pārbaudīt Šarmelšeihas lidostas novērošanas kameru ierakstus – šāds solis ir pagaidām skaidrākā pazīme, ka arī Ēģiptē sāk ticēt, ka Krievijas pasažieru lidmašīnas notriekšana ir terora akts.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl