Komentāri
Ēģiptē notikušajā terora uzbrukumā mošejai bojāgājušo skaits pārsniedz 300 cilvēkus
Foto: Reuters / LETA

Bojāgājušo skaits piektdien notikušajā terora uzbrukumā sūfistu mošejai Ēģiptē pārsniedz 300. Nogalināto vidū ir arī 27 bērni.

Ēģiptes armija uz notikušo reaģējusi ar aviācijas uzlidojumiem vairākiem objektiem, kas saistīti ar terora aktā vainotajiem islāmistu nemierniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēģiptes gaisa spēku lidmašīnas iznīcinājušas vairākas vietas, kur teroristi glabāja ieročus un munīciju. Kā ziņots, teroristi vakar pie mošejas Sīnāja pussalā detonēja spridzekļus, kad ticīgie nāca ārā pēc tradicionālajām piektdienas lūgšanām.

Pēc tam teroristi atklāja uguni uz sprādzienos izdzīvojušajiem. Ēģiptes drošības spēki Sīnāja pussalā jau gadiem ilgi cīnās pret islāmistu nemierniekiem. Turklāt aizvadītajos mēnešos uzbrukumi pastiprinājušies arī citviet Ēģiptē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl