Komentāri
Ēģiptē notikušajā terora uzbrukumā mošejai bojāgājušo skaits pārsniedz 300 cilvēkus
Foto: Reuters / LETA

Bojāgājušo skaits piektdien notikušajā terora uzbrukumā sūfistu mošejai Ēģiptē pārsniedz 300. Nogalināto vidū ir arī 27 bērni.

Ēģiptes armija uz notikušo reaģējusi ar aviācijas uzlidojumiem vairākiem objektiem, kas saistīti ar terora aktā vainotajiem islāmistu nemierniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēģiptes gaisa spēku lidmašīnas iznīcinājušas vairākas vietas, kur teroristi glabāja ieročus un munīciju. Kā ziņots, teroristi vakar pie mošejas Sīnāja pussalā detonēja spridzekļus, kad ticīgie nāca ārā pēc tradicionālajām piektdienas lūgšanām.

Pēc tam teroristi atklāja uguni uz sprādzienos izdzīvojušajiem. Ēģiptes drošības spēki Sīnāja pussalā jau gadiem ilgi cīnās pret islāmistu nemierniekiem. Turklāt aizvadītajos mēnešos uzbrukumi pastiprinājušies arī citviet Ēģiptē.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl