Komentāri
Ēģiptē notikušajā terora uzbrukumā mošejai bojāgājušo skaits pārsniedz 300 cilvēkus
Foto: Reuters / LETA

Bojāgājušo skaits piektdien notikušajā terora uzbrukumā sūfistu mošejai Ēģiptē pārsniedz 300. Nogalināto vidū ir arī 27 bērni.

Ēģiptes armija uz notikušo reaģējusi ar aviācijas uzlidojumiem vairākiem objektiem, kas saistīti ar terora aktā vainotajiem islāmistu nemierniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēģiptes gaisa spēku lidmašīnas iznīcinājušas vairākas vietas, kur teroristi glabāja ieročus un munīciju. Kā ziņots, teroristi vakar pie mošejas Sīnāja pussalā detonēja spridzekļus, kad ticīgie nāca ārā pēc tradicionālajām piektdienas lūgšanām.

Pēc tam teroristi atklāja uguni uz sprādzienos izdzīvojušajiem. Ēģiptes drošības spēki Sīnāja pussalā jau gadiem ilgi cīnās pret islāmistu nemierniekiem. Turklāt aizvadītajos mēnešos uzbrukumi pastiprinājušies arī citviet Ēģiptē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl