Ēģiptē aizturēts pazīstams pētnieciskais žurnālists

Komentāri
Ēģiptē aizturēts pazīstams pētnieciskais žurnālists
Michael Coghlan / Flickr

Pasaules medijos atkal aktualizējies preses brīvības jautājums – Ēģiptes varasiestādes aizturējušas valstī populāru pētniecisko žurnālistu un cilvēktiesību aizstāvi.

Hosams Bahgāts aizturēts aizdomās par nepatiesas informācijas izplatīšanu. Žurnālists pratināts astoņas stundas, pēc tam viņu nolemts apcietināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bahgāts daudz sadarbojies ar vairākiem starptautiskiem medijiem. Viņš ir slavens ar iestāšanos par cilvēktiesībām un valdības politikas kritizēšanu.

Izskanējis, ka par viņa aresta iemeslu varētu kalpot nesen publicēts raksts, kurā žurnālists atspoguļo vietējo varasiestāžu nežēlību.

Ēģipte jau iepriekš bijusi uzmanības centrā saistībā ar preses brīvības ierobežošanu. Jāatgādina, ka uz notiesāto sola kopā ar kolēģiem Ēģiptē sēdies arī latviešu izcelsmes žurnālists Pēteris Greste. Viņi gan tika apžēloti, taču žurnālistu apsūdzēšanas gadījumi turpinās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl