Ebolas vīruss jau paņēmis 3000 dzīvību

Komentāri
Ebolas vīruss jau paņēmis 3000 dzīvību
FOTO: LETA ()

Rietumāfrikā no Ebolas vīrusa miris 3091 cilvēks, sestdien paziņojusi Pasaules Veselības organizācija (PVO). Apkopotie dati liecina, ka ar vīrusu inficējušies 6574 cilvēki, no kuriem gandrīz puse ir miruši.

Līdz 23.septembrim Gvinejā, kur pagājušā gada nogalē sākās Ebolas vīrusa uzliesmojums, ar nāvējošo vīrusi bija inficējušies 1074 cilvēki, no kuriem 648 miruši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Libērijā, kuru Ebolas vīruss piemeklējis vissmagāk, līdz 23.septembrim bija inficējušies 3458 cilvēki, no kuriem 1830 ir miruši. Bet Sjerraleonē inficēto skaits sasniedzis 2021, no kuriem 605 cilvēki ir miruši.

Nigērijā līdz 23.septembrim ar Ebolas vīrusi bija inficējušies 20 cilvēki, no kuriem astoņi miruši.

Tikmēr Senegāla nav ziņojusi par jauniem inficēšanās gadījumiem, kopš valstī 29.augustā tika atklāts pirmais ar Ebolas vīrusu saslimušais – kāds Gvinejas students, kurš jau izveseļojies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl