Ebolas vīrusa upuru skaits drīz sasniegs 6,5 tūkstošus

Komentāri
Ebolas vīrusa upuru skaits drīz sasniegs 6,5 tūkstošus
Foto: AFP/LETA

Nāvējošais Ebolas vīruss prasījis jau teju 6,5 tūkstošu cilvēku dzīvības, liecina jaunākie Pasaules Veselības organizācijas dati.

Tiek ziņots, ka Rietumāfrikas valstī Sjerraleonē pēdējās nedēļas laikā reģistrēti vairāk saslimšanas gadījumu nekā Libērijā, kura līdz šim tika uzskatīta par nāvējošā vīrusa visvairāk skarto teritoriju. Sjerraleonē vīruss konstatēts teju astoņiem tūkstošiem cilvēku. Kopumā kopš vīrusa izplatīšanās sākuma reģistrēti vairāk nekā 15 tūkstoši inficēšanās gadījumu. No tiem liela daļa beigušies ar nāvi.

Patiesais mirušo skaits, domājams, ir daudz lielāks, jo mirstības rādītājs epidēmijas centrā – Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē – ir aptuveni 70%. Nigērijā un Senegālā jauni inficēšanās vai nāves gadījumi nav konstatēti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl