Ebolas infekcijas izplatīšanās aizdomu ēna uzgūlusi Kanādai

Komentāri
Ebolas infekcijas izplatīšanās aizdomu ēna uzgūlusi Kanādai
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kanādā divi Ontario provinces iedzīvotāji hospitalizēti aizdomās par saslimšanu ar bīstamo Ebolas vīrusu.

Abi pacienti nesen bija atgriezušies no Rietumāfrikas. Pēc ierašanās slimnīcā viņus nekavējoties izolēja un nosūtīja analīzes uz Kanādas nacionālo mikrobioloģijas laboratoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kanāda ir viena no valstīm, kas šajās dienās ieviesusi papildu pārbaudes lidostās. Ar speciālu bezkontakta termometru no Rietumāfrikas ielidojušajiem pasažieriem mēra temperatūru. Paaugstināta ķermeņa temperatūra ir viens no pirmajiem Ebolas vīrusa simptomiem.

No šodienas līdzīgas pārbaudes tiek ieviestas arī Eiropas lielākajā lidostā – Hītrovā, Londonā.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka ASV fiksēts otrais inficēšanās gadījums ar Ebolas vīrusu. Tikmēr Spānijā ar Ebolas vīrusu slimās medmāsas veselības stāvoklis ir strauji pasliktinājies, turklāt slimnīcā Madridē nonācis vēl viens cilvēks, kurš varētu būt inficējies ar nāvējošo vīrusu.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) Ebolas vīrusa izplatīšanās risku Eiropas reģionā, tostarp arī Latvijā, joprojām vērtē kā zemu, akcentē Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti (SPKC).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl