Ebolas dēļ Francija ķeras pie stingrākas kontroles lidostās

Komentāri
Ebolas dēļ Francija ķeras pie stingrākas kontroles lidostās
Foto: EPA/LETA

Ebolas vīrusa dēļ daudzas valstis sāk ieviest drošības pasākumus. Piemēram, Francija lidostās turpmāk pastiprināti pārbaudīs pasažierus no Ebolas vīrusa skartajām valstīm.

Paziņojums par jauno kontroles sistēmu tika izplatīts pēc Francijas prezidenta Fransuā Olanda videokonferences ar ASV, Vācijas, Lielbritānijas un Itālijas līderiem. Konferencē viņi runāja par vīrusa izplatību un tā radītajiem draudiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Francijas paziņojumā gan nav norādīts, vai pārbaudes tiks veiktas tikai lidmašīnām no Rietumāfrikas valstīm, vai arī citām valstīm, kur konstatēti atsevišķi inficēšanās gadījumi.

Lielbritānija, ASV un Kanāda jau veic pastiprinātu pasažieru pārbaudi.

Ar nāvējošo vīrusu inficējušies jau aptuveni deviņi tūkstoši cilvēku, no kuriem gandrīz četrarpus tūkstošu miruši.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl