2 komentāri

Republikāņu partijas pārstāvja Donalda Trampa ievēlēšana ASV prezidenta amatā būs bīstama gan Amerikai, gan pasaulei, šādu viedokli LNT raidījumam 900 sekundes pauda Latvijā dzīvojošais amerikānis angļu valodas pasniedzējs Džordžs Stīls.

Ir acīmredzami, ka viņš ir izolacionists, ka viņš ir pret demokrātiju, teica Stīls. Viņaprāt, attiecības ar Latviju, ar NATO, ar Eiropas Savienību noteikti būs sarežģītākas.

Komentējot provizoriskos ASV vēlēšanu rezultātus, saskaņā ar kuriem Tramps ir apsteidzis Demokrātu partijas pārstāvi Hilariju Klintoni, Stīls atzina, ka tas viņam ir liels pārsteigums. ”Es cerēju, un es ticēju, ka Hilarija šajā posmā būs priekšā, bet diemžēl viņa nav. Īstenībā esmu šokā,” teica Stīls.

Viņš vērsa īpašu uzmanību uz tiem vēlētājiem, kuri balsoja par libertāņu kandidātu Geriju Džonsonu, jo viņu balsojums tomēr ir protesta balsojums, bet tajā pašā laikā viņi nobalsojuši nevis pret Klintoni, bet par Trampu.

Stīls arī pauda viedokli, ka atbalstu Klintonei ļoti ietekmēja Federālā izmeklēšanas biroja nākšana klajā ar ziņojumu par e-pastiem vairākas dienas pirms vēlēšanām, tikai īsi pirms tām paziņojot, ka nebija nekādas problēmas.

ASV vēstniecībā Latvijā vēlēšanu rezultāti tiek sagaidīti ar zināmām bažām.

TOP komentāri

  • Black
    0 0 0

    Black

    Lai tas monkey pēctecis Stīls pazūd no Latvijas un brauc uz savu etnisko dzimteni,kur tas netraucēti varēs sēdēt palmā un grauzt banānus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl