Dzīvnieku aizstāvji Dienvidkorejā no apēšanas glābj 23 suņus

8 komentāri
Dzīvnieku aizstāvji Dienvidkorejā no apēšanas glābj 23 suņus
(Foto: LETA)

ASV dzīvnieku tiesību aizstāvjiem izdevies izglābt 23 suņus no nonākšanas zupas katlā. Šie 23 veiksminieki tika izglābti no kādas suņu audzēšanas fermas Dienvidkorejā, kur suņu ēšana ir ierasta prakse.

Suņi no Dienvidkorejas ir nogādāti ASV un pagaidām izvietoti suņu patversmēs, taču drīzumā tos būs iespējams pieņem mājās un adoptēt. Jau vairākus gadus dzīvnieku tiesību aizstāvji šādi cenšas no apēšanas glābt suņus, kas tālajā Āzijas zemē tiek audzēti apēšanai. Tomēr tūkstošiem suņu, kas tiek turēti fermās, nav paveicies tā, kā šiem veiksminiekiem..

Skaties veiksminieku foto

Lai cik šaušalīgi un barbariski tas neliktos, taču suņu gaļu patērē daudzviet pasaulē. Lielākie suņu ēdāji gan mīt Ķīnā, Korejā, Vjetnamā un.. arī Šveicē!! Tieši tā – šveicieši ik gadu notiesā vairākas tonnas suņu gaļas. Arī daļā Āfrikas valstu suņa gaļa netiek smādēta. Jāteic, ka suņu ēšanai ir senas tradīcijas visā pasaulē, turklāt bada laikos sunīši arī kalpojuši kā pārtikas rezerves.

Lai vai kā, šķiet, ka lielākajam vairumam Latvijas iedzīvotāju suņa cepetis izraisīs, kā minimums, neizpratni – pārlieku cietsirdīgā šķiet Āzijas iedzīvotāju attieksme pret dukšiem.. Taču, kā jau minēts, ir vietas, kur tradīcijas  suņa gaļu padara par delikatesi, bet cepts duksis izskatās diezgan īpatnēji.

Skaties fotogaleriju (brīdinām – attēli var šķist nepatīkami)

8 komentāri