Komentāri

Simtiem Austrālijas ugunsdzēsēju glābēju ar visiem iespējamajiem paņēmieniem cenšas lokalizēt plašus krūmāju ugunsgrēkus, kas jau bīstami pietuvojušies lielpilsētas Sidnejas privātmāju rajoniem.

Austrālijā šobrīd valda netipisks karstums, kā arī novērotas spēcīgas vēja brīzes, kas tikai paaugstina ugunsgrēka bīstamību, raksta raidsabiedrība “BBC”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks jau nopostījis aptuveni 2500 hektārus. Dzēšanas darbos iesaistīti ne tikai cilvēki, bet arī vairāk nekā 70 iekārtas, tostarp arī helikopteri, no kuriem tiek gāzts ārā ūdens.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl