Džamala pasaulei pavēstīja par sāpēm, ko izjūt ukraiņu tauta, pauž Ukrainas iedzīvotāji

2 komentāri
Džamala pasaulei pavēstīja par sāpēm, ko izjūt ukraiņu tauta, pauž Ukrainas iedzīvotāji
FOTO: LETA

Ukrainā ar ovācijām sagaidīta Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Krimas tatāru izcelsmes džeza dziedātāja Džamala, īstajā vārdā Susana Džamaladinova.

Sagaidīt 32 gadus veco dziedātāju Kijevas lidostā bija ieradušies tūkstošiem atbalstītāju. Lidostā aptaujātie līdzjutēji norāda, ka Džamalas sniegums pasaulei pavēstījis par sāpēm, ko izjūt visa ukraiņu tauta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Saprotiet – viena sieviete ir izdarījusi ļoti daudz mūsu valsts labā. Viņa ir izdarījusi daudz vairāk nekā visi mūsu politiķi kopā. Viņa skaļi ir pateikusi, ka Ukraina ir un būs vienmēr,” stāsta Ukrainas iedzīvotāja, Džamalas atbalstītāja Irina.

Ukraiņu dziedātāja Džamala izpildītā dziesma bija veltīta Krimas tatāru deportācijai 1944. gadā.

Pēc viņas uzvaras Krievija paziņojusi, ka balsojums ir bijis politisks un Maskava pat apsver iespēju nākamgad Eirovīzijā nepiedalīties.

Foto

TOP komentāri

 • nonsense
  +2 +2 0

  nonsense

  Divu iemeslu dēļ
  1) dziesma par Ukraiņu tautu? Hello, dziesma par krimas tatāriem un dziesmas vārdi nebija pat ukraiņu valodā, bet tatāru/turku. Lūk piedziedājums:
  Yasligima toyalmadim
  Men bu yerde yasalmadim
  Yasligima toyalmadim
  Men bu yerde yasalmadim

  Sounds very ukrainan. He he!

  Otrs iemesls - vienmēr pec uzvaras Eurovīzijā, dziesmu pa radio tu dzirdi 100 reižu.. Klausos dažādas radiostacija - dziesmu praktiski nedzirdu, diez kāpēc?
 • Fakts
  +1 +1 0

  Fakts

  Ne tikai Maskavai, katram ir skaidrs, ka politika uzvarēja, nevis Ukraina vai Džamala. Skatītāju balsojumā tomēr Krievija uzvarēja, bet man Polija patika.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl