Dubaijas policija arestē grupējumu par kailu sieviešu fotosesiju uz balkona

0 Komentāru
Dubaijas policija arestē grupējumu par kailu sieviešu fotosesiju uz balkona
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (PN/SCANPIX)

Pēc atklātas kailfotografēšanās uz balkona Marinas rajonā Dubaijā arestēta grupa sieviešu, kas apsūdzētas par publisku izvirtību, vēsta “BBC News”.

Sestdien, 3.aprīlī, tiešsaistē ievietotajos videomateriālos redzams, kā grupa kailu sieviešu fotografējas uz balkona. Starp aizturētajām ir vienpadsmit ukraiņu sievietes, BBC pavēstīja Ukrainas konsulāts. Tika aizturēts arī kāds Krievijas pilsonis, vēsta Krievijas mediji.

Par valsts izvirtību draud cietumsods līdz sešiem mēnešiem un naudas sods 5000 dirhamu (981 mārciņu) apmērā.

Daudzi Apvienoto Arābu Emirātu 9AAE) likumi ir balstīti uz šariata likumiem, un cilvēki agrāk ir bijuši ieslodzīti par publisku simpātiju un homoseksuālu attiecību demonstrēšanu.

Ukrainas konsulāts paziņojis, ka otrdien, 6.aprīlī apmeklēs sievietes.

Krievs, kurš organizēja fotosesiju, ir arestēts un viņam draud 18 mēnešu cietumsods, norāda aģentūra “Reuters”.

Dubaijas policija brīdināja, ka ikvienam, kurš publicē pornogrāfisku materiālu vai jebkuru citu materiālu, kas “var kaitēt sabiedrības morālei”, draud cietumsods un naudas sods. “Šāda nepieņemama uzvedība neatspoguļo AAE sabiedrības vērtības un ētiku,” teikts policijas paziņojumā.

Uz jebkuru personu, kas dzīvo AAE vai apmeklē AAE, attiecas tās likumi -uz tūristiem izņēmumi neattiecas.

Ir bijuši ari daži skaļi gadījumi, kad tūristi tiek arestēti, atpūšoties Dubaijā. Piemēram, 2017. gadā Lielbritānijas iedzīvotāja tika notiesāta uz vienu gadu cietumā par seksu pēc vienprātības ar vīrieti, ar kuru viņa nebija precējusies. Attiecības atklājās, kad sieviete ziņoja par vīrieti varas iestādēm saistībā ar personas viņai sūtītiem draudīgiem ziņojumiem.
0 Komentāru