Drosmīgs gājiens! Igaunija ap Krievijas robežu uzbūvēs trīsmetrīgu žogu

2 komentāri
Drosmīgs gājiens! Igaunija ap Krievijas robežu uzbūvēs trīsmetrīgu žogu
Foto: F64

Lai izvairītos no robežpārkāpējiem, Igaunija vismaz trešo daļu valsts teritorijas ar Krieviju plāno norobežot ar žogu, vēsta vietējais laikraksts Postimees.

Šis žogs būs divarpus metru augsts un stiepsies 108 kilometru garumā. Paredzēts, ka tā augšējo daļu klās dzeloņstieples, savukārt purvainajās vietās žogs netiks uzstādīts un tur tiks ierakti robežkontroles stabi.

Nožogojuma tehniskos darbus plānots uzsākt 2018. gadā, un tā izmaksas būs 71 miljonu eiro. Bez tā plānots uzstādīt arī vēl norobežojumu, kas neļaus robežu šķērsot arī meža dzīvniekiem.

Lai kontrolētu robežu, tiks uzstādītas arī videonovērošanas kameras un darbosies bezpilota lidaparāti.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pavisam nesen žogu ap savu robežu uzbūvēja Ungārija. Tas gan darīts, lai neielaistu valstī imigrantus.

Skaties foto:

TOP komentāri

 • Latvijas Antiglobalisti
  +2 +2 0

  Latvijas Antiglobalisti

  Baltijas valstīm vajadzētu kaut vienu raķetes kodolgalviņu nevis žogu. Zemu lidojoša raķete ar kodolgalviņu ar10 hirosimas jaudu,bet vēl labāk trīs kodolgalvas,un iesākumiņam pietiktu.Kaut gan pat raķete nav nepieciešama .Tādas kodolbumbas var pat transportēt uz noteiktu vietu gaisa balonā .Hā ! hā ! hā !.
 • Latvijas Antiglobalisti
  0 0 0

  Latvijas Antiglobalisti

  Pilnīgi stulbs gājiens.Igaunijas štelmaņi tādā veidā atmazgās naudu .Vienīgais labums šim žogam būs lai mežacūkas slimās ar cūku mēri neklaiņotu apkārt pa Eiropu ,vai precīzāk - pa Eiropas ziemeļa daļu.Tagad tādi žodziņi ir tik nenozīmīgi cik jūrmalā būvētas smilšu pilis.Nemaz nav jāienāk valstī caur robežu lai to okupētu.Ja skatāmies fiziski ,tad jebkuram modernam tankam kaut kāds žodziņš ir nemanāms .Ja nu vienīgi Igauņi uzbūvēs ko līdzīgu Ķīnas mūrim .Tā arī varētu atmazgāt daudz lielāku naudas summu.Korupcijas postamenti.Tas ir tas pats kas mūsu robežas.Uzbūvēja tādas robežas starp Igauniju un Lietuvu ,ka varētu izmitināt veselu pulku ar zaldātiem.Toreiz arī atmazgāja naudu,jo labi zināja ka robežas starp Igauniju un Lietuvu nebūs.Starp Latviju un Krieviju gandrīz robežpunkti vispār nav...Tur kur šos robežpunktus vajag.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl