Komentāri
Dramatiski foto: viesuļvētra ASV noposta ciematus un laupa vismaz 15 dzīvības
FOTO: SCANPIX

Spēcīga viesuļvētra skārusi ASV dienvidu un rietumu štatus. Dzīvību zaudējuši vismaz 15 cilvēki, bet vēl vairāki tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Spēcīgā vētra ASV sasniegusi Ziemassvētku vakarā. Iznīcinātas simtiem dzīvojamo ēku, ar saknēm izrauti koki un pilnībā bloķēti desmitiem autoceļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākiem apdzīvotiem ciematiem glābējiem vēl nav izdevies piekļūt, tāpēc atbildīgās amatpersonas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits turpinās pieaugt.

Visdramatiskākā situācija ir Misisipī štatā. Tur vēja ātrumam pārsniedzot 50 metrus sekundē, nopostīti vairāki apdzīvoti ciemati.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl