Komentāri
Dramatiskas ainas Manhetenā; nelaimē nokļuvuši logu tīrīšanas servisa darbinieki
FOTO: SCANPIX

Dramatiskas ainas piedzīvojuši Manhetenas iedzīvotāji, kas kļuva par lieciniekiem negadījumam pie jaunuzceltā pasaules tirdzniecības centra. Vairāku desmitu stāvu augstumā bezpalīdzīgi karājās nolaižamā platforma, uz kuras atradās divi logu tīrīšanas servisa darbinieki.

Pasaules Tirdzniecības centrs ir lielākā augstceltne ASV, taču tie, kas vakar bija ieradušies apjūsmot 104 stāvu debesskrāpi, kļuva par lieciniekiem dramatiskam notikumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Platforma, uz kura atradās divi cilvēki, kas mazgāja debesskrāpja logus, tehnisku iemeslu dēļ sasvērās uz sāniem un iestrēga pie 69 stāva, bīstami karājoties vairākus desmitus metru virs memoriāla 11. septembra terora akta upuriem.

Šobrīd ir zināms, ka visiem kabeļiem vajadzēja kustēties vienādā ātrumā. Tomēr kabeļiem rietumu pusē radās kāds kavēklis, un platforma no horizontāla stāvokļa sasvērās vertikālā stāvoklī. Abu strādnieku glābšanā tika iesaistīti vairāk nekā 100 ugunsdzēsēju.

Glābšanas dienesti izlēma, ka vienīgais risinājums šajā situācijā ir izzāģēt caurumu ēkas logā, ko veido vairākas bieza stikla kārtas.

Operācija, kas piesaistīja lielu apkārtesošo biroju darbinieku uzmanību, beidzās veiksmīgi, un abi strādnieki tika nogādāti drošībā.

Jaunuzceltais pasaules tirdzniecības centrs ir lielākā ēka rietumu puslodē. Tās augstums ir 541 metrs, un tā atrodas vietā, kur reiz slējās Dvīņu torņi, kas tika iznīcināti 2001. gada 11. septembra uzbrukumos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl