Doņeckas lidostas aizstāvis: seju mazgāju ar konjaku

0 Komentāru
Doņeckas lidostas aizstāvis: seju mazgāju ar konjaku
()

Ukraiņu karavīri, kas jau ilgstoši aizstāv Doņeckas lidostu, atklāj, ka separātisti savus kaujiniekus sūta drošā nāvē  un neievēro pamieru. Par izrādīto drosmi Ukrainā šos karavīrus sākts dēvēt par kiborgiem.

Ukraiņu karavīri, kas, aizstāvot Doņeckas lidostu, pēc kaujām rotācijas kārtībā devušies atpūsties pastāstīja par kaujām un sadzīves apstākļiem lidostas teritorijā, kuru ilgstoši un neveiksmīgi cenšas ieņemt separātistu spēki. Kā pastāstīja karavīrs, vārdā Oleksandrs, kaujas notikušas katru dienu, gan rītā, gan vakarā: ”Mūs regulāri apšaudīja ar raķešu iekārtām Grad un mīnmetējiem.”

”Vissarežģītākā situācija bija tad, kad bija nosacītais pamiers, kad mūsu artilērija nevarēja mūs atbalstīt. To viņi (separātisti-red.)  izmantoja, un kājnieki un tanki uzbruka ar lielāku intensitāti,” pastāstīja cits Ukraiņu karavīrs Dmitro, ”lai izvairītos no artilērijas, slēpāmies lidostas termināļos. Bijām necilvēcīgos apstākļos, bet iemācījāmies izdzīvot.” Runājot par sadzīvi, karavīri neslēpj, ka izlīdzējuši lidostas duty-free veikalu krājumi. ”Nebija ūdens, mazgājos ar 1870. gada konjaku, kas maksāja 900 eiro,” neslēpj smaidu Oleksandrs. Vairāk video.

 Separātisti dzen savus kaujiniekus drošā nāvē

Savukārt kāds cits ukraiņu karavīrs, kurš pašlaik atrodas Doņeckas lidostā, separātistu kaujiniekiem veltītā uzrunā pauda neizpratni par pašnāvnieciskajiem uzbrukumiem. ”Nāciet, mēs jūs turpināsim nogalināt..,” tā karavīrs. Viņš arī par meliem nosauca separātistu paziņojumus, ka Doņeckas lidostā mētājas ukraiņu karavīru mirstīgās atliekas. ”Ja te arī kāds guļ, tad tie ir nogalināto separātistu līķi.” Vairāk video.

 

Separātisti aiztur Doņeckas skolotājus par Ukrainas propagandas sludināšanu

Tikmēr tiek ziņots, ka Doņeckā separātisti ir aizturējuši vairākus skolotājus, kas skolniekiem sludinājuši Ukrainas propagandu. Zinātāji gan norādījuši, ka skolotāji uzdevuši mācīties pēc skolu programmām apstiprinātus materiālus, ko daži skolnieki un viņu vecāki novērtējuši kā propagandu.

0 Komentāru