Doņeckas apgabalā notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji

Komentāri

Doņeckas apgabalā, kur notiek sīvas kaujas starp Ukrainas militārajiem spēkiem un prokrieviskajiem separātistiem, notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji. Pagaidām nav ziņu par bojā gājušajiem, ziņo Ukrainas medijs ”Korrespondent”.

Viena no lidmašīnām notriekta pie teroristu kontrolētās Saurmogilas, bet otra – Dmitrovkijas rajonā, pavēstījuši separātisti. Tāpat promaskaviskie teroristi savā paziņojumā pavēstījuši, ka Ukrainas lidmašīnas esot šāvusi uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Separātistu izplatītajā video teikts, ka Ukrainas karavīri paguvuši katapultēties, bet prokrieviskie kaujinieki devušies tos meklēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.

Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas ”Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes. To apliecinājis arī ASV izlūkdienests.

Lasi vēl