Doņeckas apgabalā notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji

Komentāri

Doņeckas apgabalā, kur notiek sīvas kaujas starp Ukrainas militārajiem spēkiem un prokrieviskajiem separātistiem, notriekti divi Ukrainas iznīcinātāji. Pagaidām nav ziņu par bojā gājušajiem, ziņo Ukrainas medijs ”Korrespondent”.

Viena no lidmašīnām notriekta pie teroristu kontrolētās Saurmogilas, bet otra – Dmitrovkijas rajonā, pavēstījuši separātisti. Tāpat promaskaviskie teroristi savā paziņojumā pavēstījuši, ka Ukrainas lidmašīnas esot šāvusi uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Separātistu izplatītajā video teikts, ka Ukrainas karavīri paguvuši katapultēties, bet prokrieviskie kaujinieki devušies tos meklēt.

Ceturtdien Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.

Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas ”Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes. To apliecinājis arī ASV izlūkdienests.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl